biuro projektowe
Aby oddać Państwu ideę naszej pracy w najkrótszych słowach przedstawiamy 5 punktów, które są wyznacznikiem jakości naszych projektów oraz zadowolenia naszych klientów.
  1. Tworzymy wnętrza łazienek dużych rezydencji i małych mieszkań wszystkie z jednakową starannością.
  2. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych w nowoczesnym stylu, gdzie drewno, kamień i szkło w naturalny sposób przenikają się wzajemnie, jak również w stylu klasycznym, rustykalnym.
  3. Dużą wagę przywiązujemy do oświetlenia budującego nastrój, podkreślającego walory użytych materiałów, akcentującego detale.
  4. Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, poznajemy styl życia, osobowość, co pozwala nam na tworzenie projektu „uszytego na miarę”, który łączy funkcjonalność i komfort.
  5. Zawsze służymy Państwu pomocą w zakresie projektowanego wnętrza, oferując naszą wiedzę, talent oraz doświadczenie zawodowe.

Projekt łazienki - krok po kroku

Na pierwszym, niezobowiązującym i bezpłatnym spotkaniu w naszym biurze, pokazujemy dokładnie metody naszej pracy, wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dot. współpracy, wspólnie określamy ogólne wytyczne projektu, środki finansowe jakimi dysponuje klient, terminy oraz pokazujemy szereg naszych wcześniejszych realizacji. Podczas wstępnej rozmowy określamy również dokładnie funkcję nowego wnętrza, potrzeby klienta wynikające z przyzwyczajeń i upodobań, a także preferencje stylistyczne, kolorystyczne etc. Jeżeli zdecydujesz się z nami nawiązać współpracę po pierwszym spotkaniu informacyjnym. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie przez Ciebie do naszego biura projektowego pełnego obmiaru pomieszczenia, które będziemy dla Ciebie projektować. Jeżeli nie posiadasz dokumentacji technicznej swojego mieszkania lub masz problem z wykonaniem dokładnego obmiaru, to my przyjedziemy wykonamy* go za Ciebie. * usługa odpłatna W oparciu o informacje wyniesione z pierwszego spotkania, poczynione zostają pierwsze prace koncepcyjne. Za pomocą rzutów i wizualizacji określamy dokładnie funkcje wnętrza, jego wewnętrzną strukturę, rozmieszczenie oraz wspólne relacje wszystkich elementów wyposażenia. Na podstawie zatwierdzonej koncepcji powstają rysunki wykonawcze. Jeśli tempo inwestycji tego wymaga - w pierwszej kolejności edytowane są rysunki rozmieszczenia urządzeń sanitarnych. Później, zgodnie z harmonogramem, powstają projekty aranżacji łazienki (płytki, oświetlenie, sufity, wyposażenie etc.). Postępy w realizacji projektu klient może śledzić na bieżąco, poprzez otrzymywanie skanów projektu (pliki w formacie .jpg) pocztę elektroniczną lub poprzez wizyty u nas w biurze. Kompleksowy projekt zawiera: - wydruki rysunków koncepcyjnych, - wydruki rysunków aranżacji wnętrza, - wydruki rysunków wykonawczych (zwymiarowane), - opis dot. elementów zabudowy, rodzaju oświetlenia etc., - kosztorys (płytki, armatura, ceramika sanitarna etc.), - archiwizacja całego projektu na płycie CD. Po ostatecznej akceptacji projektu przechodzimy do kolejnego kroku, którym jest przygotowanie kosztorysu łazienki (płytki, ceramika sanitarna, armatura etc.).