Strona główna 4 design days

 

4DesignDays to 4 dni poświęcone architekturze i projektowaniu. Przez ten czas najwięksi producenci, ikony polskiego i światowego designu, najlepsi architekci i projektanci, deweloperzy oraz firmy usługowe będą kreować i dyskutować na temat światowych trendów designu.
4DesignDays to 4 dni ciekawych, merytorycznych bloków tematycznych prowadzonych przez branżowych specjalistów, najpiękniejsze wystawy i ekspozycje.

2019


 

 

 

2018


4DesignDays jako Europejskie święto architektury i designu.

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbyła się III edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i designu.

 

MERA na 4DesignDays 2018

Na wydarzeniu nie zabrakło również specjalistów MERY, którzy jako prelegenci brali udział w kilku niezwykle ciekawych sesjach tematycznych.

  

Michał Kędzior to postać wyróżniająca się w relacjach handlowych i społecznych. Uznany specjalista w dziedzinie doboru wyposażenia wnętrz oraz techniki łazienkowej. Wieloletni doradca biur projektowych jak i indywidualnych realizacji wykończenia obiektów. We wszystkich swoich działaniach kładzie nacisk na elegancję, wysoką jakość materiałów oraz skuteczne odnajdywanie potrzeb inwestora. Ceniony za wszechstronność w działaniu oraz otwartość na nowe projekty i inicjatywy.

Marek Zięba to pasjonat architektury wnętrz.
Największą przyjemność czerpie ze współpracy z architektami, na styku wizji i efektu końcowego.
Wykształcenie budowlane, wieloletnia współpraca z projektantami oraz zdobyte doświadczenie pomagają w wypracowywaniu rozwiązań pożądanych zarówno przez architekta jak i inwestora.

Tomasz Cedro to pasjonat oświetlenia w każdej postaci, ponad pół dekady związany z branżą wykończenia wnętrz, mądry mądrością projektantów, fachowców oraz producentów współpracujących z salonami Mera; absolwent Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, dyplomowany trener/szkoleniowiec. Dewiza zawodowa: “MERA i wszystko JASNE”.

 

MERA i 4DesignDays 2018 w liczbach to:

  • 300 prelegentów
  • 9 tysięcy profesjonalistów – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych.
  • 25 tys. zwiedzających pasjonatów projektowania.

 

Stoisko zostało zaprojektowane przez naszych projektantów:

Magdalena Kwiecień, Małgorzata Mikulska, Alicja Turek, Denis Zając

Firmy i wykonawcy, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu:
PROBUS, LIGHT-INSTAL, MALBUD, SOLIDIUS, ZARU, KITASZEWSKI, MIRO, MARROS, MAX-TRANS, oraz MERA – SERWIS wraz z pracownikami firmy MERA

 

2017