biuro projektowe

 Jesteśmy prężnie działającym biurem projektowym. W naszym biurze pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych architektów wnętrz, który do każdego projektu podchodzi indywidualnie aby w jak najlepszy sposób zaprojektować Twoje wnętrze. Projektowanie jest naszą pasją. Naszą wizytówką są przede wszystkim nasze oddziały za których projekty wnętrz odpowiadamy w całości. Jesteśmy odpowiedzialni za zaprojektowanie najnowocześniejszej i największej galerii wnętrz Mera w Bielsku-Białej. Szkolimy się na międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz. Dzięki temu posiadamy wiedzę z zakresu nowości innowacji i designu. Ze względu na ciągłe powiększanie naszego zespołu zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko projekty łazienek ale możemy zaprojektować również cały dom, mieszkanie ,taras, elewacje, biuro, hotel itp.

Zapraszamy do kontaktu i spotkania w jednym z naszych oddziałów - zespół MERA DESIGN


Projektowanie i wizualizacja łazienek

Salon MERA oferuje Państwu projektowanie łazienek śląsk zgodnie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz. Pragniemy, aby projekty łazienek z naszego biura nie tylko spełniały Państwa wizualne oczekiwania ale również były ponadczasowe i funkcjonalne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług. Nasi projektanci pracują w programie 3D. Dzięki temu możemy przedstawić Państwu realistyczne wizualizacje łazienek.
Decydując się na współpracę wraz z naszym konsultantem ustalą Państwo strukturę wewnętrzną pomieszczenia oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów. Wspólnie omówimy aranżację projektowanego wnętrza uwzględniając Państwa przyzwyczajenia, upodobania, a także preferencje kolorystyczne czy stylistyczne. Następnie projektant salonu MERA przygotuje dla Państwa wizualizację projektowanej łazienki w programie 3D. Istnieje również możliwość wykonania rysunku technicznego na specjalne życzenie Klienta.
Poniżej znajdują się przykładowe projekty łazienek wykonane przez naszych architektów.