biuro projektowe

Zapraszamy do biura projektowego MERA, w którym przedstawimy naszą ofertę. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące procesu tworzenia projektów łazienek. Oferujemy dwie formy współpracy z klientem:

  • PROJEKT KONCEPCYJNY
  • PROJEKT PREMIUM

    Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę projektant ustali termin spotkania. Jest to czas zarezerwowany tylko dla Państwa. Nasi doświadczeni handlowcy pomogą wybrać potrzebne materiały (kolekcję płytek, armaturę, ceramikę, meble, lustra, oświetlenie i inne wyposażenie dostępne w sprzedaży w naszym salonie). Wspólnie określimy: wygląd nowego wnętrza, potrzeby wynikające z przyzwyczajeń i upodobań, a także preferencje stylistyczne, kolorystyczne etc. Pracując w programie 3D na bieżąco zobaczą Państwo tworzony projekt. Wspólnie ustalimy funkcje pomieszczenia, jego wewnętrzną strukturę, rozmieszczenie oraz relacje wszystkich elementów wyposażenia. Na koniec otrzymają Państwo wizualizacje (opcjonalnie wizualizacje i rysunki techniczne) projektowanego wnętrza.    

Po akceptacji projektu nasi handlowcy przygotują kosztorys materiałów oraz wyposażenia użytego w projekcie.

 

Dokładamy wszelkich starań by nowoprojektowana łazienka spełniała Państwa oczekiwania i służyła przez wiele lat. Nasi projektanci są wykształceni w zawodzie.Cały czas rozwijają swoją wiedzę i umiejętności. Śledzą trendy oraz nowości techniczne.