Menu
Strona główna Porady Jak wybrać wygodne łóżko do sypialni
Jak wybrać wygodne łóżko do sypialni

Łóżko i materac odpowiadają za jakość naszego wypoczynku oraz snu. Dobrze dobrane zapewniają wygodę podczas snu i wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie oraz zdrowie kręgosłupa.

Jak wiadomo, sen to czynność, która zajmuje nam jedną trzecią życia. To wystarczający powód, aby zadbać o to, aby był on zdrowy, a jego jakość była wysoka. Łóżko jest jednym z najważniejszych mebli w całym naszym domu. To od jego wyboru zależy czy będziemy się codziennie zmagać z konsekwencjami złego zakupu.

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane mają bardzo wiele zalet, są bardzo wygodne, solidne, nadają wnętrzu przytulnego charakteru, a przede wszystkim gwarantują nam spokojny sen. Decydując się na zakup łóżka z drewna, stworzymy w naszym domy miły i ciepły klimat. Bez względu na to, jak urządzimy swój dom czy samą sypialnię, łóżko wykonane z drewna, będzie tam doskonale pasować.

Łóżka kontynentalne

Łóżko kontynentalne różni się wyglądem od tradycyjnego łóżka, jest ono wyższe i w całości pokryte tapicerką, a także zestraja się powierzchnią materaca z zabudową. Te łóżka mają wysoki zagłówek, który pozwoli nam się wygodnie oprzeć. Oprócz prezentacji bardzo ważne znaczenie mają również plusy wynikające z budowy mebla. Łóżko kontynentalne jest wysokie, materac znajduje się na wysokości 60-70 cm nad podłogą. Taka wysokość pozwala na wygodne zmienianie pozycji ciała ze stojącej na leżącą. Szczególnie docenią to kobiety w ciąży czy osoby mające problemy zdrowotne. Obecnie każdy z nas może się cieszyć łóżkiem kontynentalnym w swoim domu, ponieważ stały się one bardziej przystępne cenowo i pożądane.

Łóżka tapicerowane

Jeżeli chodzi o łożka tapicerowane, to kuszą one szczególnie różnorodnym wyborem kolorów i faktur. Dzięki takiemu wachlarzowi wyboru możemy je dopasować do każdego wnętrza. Zaletą tych łóżek jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania- posiadają one miękkie obicie, które zrównuje ostre krawędzie i łagodzi niewielkie uderzenia, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza wtedy, kiedy w domu są dzieci.

Galeria Wnętrz Mera posiada w swojej ofercie różnorodne łóżka sypialniane. Każdy oferowany produkt cechuje wysoka jakość, solidność oraz estetyka wykonania.

Łóżko kontynentalne.
Zapytaj o produkt
Łóżko HAPPY
Łóżko kontynentalne.
Zapytaj o produkt
Łóżko EMBY
Łóżko drewniane.
Zapytaj o produkt
Łóżko THOR
Łóżko kontynentalne.
Zapytaj o produkt
Łóżko FLUX