Nasi dostawcy

lustra

ekskluzywne lustra

Lustro to bardzo ważny element wyposażenia wnętrz. Przy odrobinie pomysłowości, może stać się jednocześnie ciekawym elementem ozdobnym przestrzeni, w którym je umieścimy. idealnie sprawdzą się tutaj ekskluzywne lustra włoskie. Co je wyróżnia na tle pozostałych i jakie cechy w sobie łączą?

Ekskluzywne lustra włoskie do łazienki wprowadzają do naszych wnętrz smak luksusu. Dzieje się tak głównie za sprawą ich niepowtarzalnej stylistyki. Tego typu lustra zwracają uwagę wspaniałymi ramami o interesujących kształtach – jak na przykład falowana rama szklana czy rama w geometryczne kształty o fakturze kamienia. To, co je wyróżnia, to także fakt, że Klient może wybierać w bogatej gamie kolorów ram. Dzięki temu swobodnie dopasuje je do dominującej kolorystyki we wnętrzu, w którym pojawi się lustro.
Luksusowe lustra łazienkowe włoskie zostały tak wykonane, że możliwy jest ich montaż w pionie, jak i w poziomie, co znacznie rozszerza możliwości aranżacji wnętrz z ich użyciem. Z kolei, różne rozmiary powodują, że można je wykorzystać zarówno jako lustro w przedpokoju, jak i lustro do łazienki, sypialni czy innych wnętrz także o charakterze użytkowym.

lustra w stylu glamour

Lustra dekoracyjne z klasą
Styl glamour to od dłuższego czasu dość popularny we wnętrzarstwie trend. Charakteryzuje go przepych i elegancja. Lustra w stylu glamour pomogą wprowadzić do każdego wnętrza element nietuzinkowej dekoracji oraz podniosą prestiż każdej przestrzeni.
Lustra w stylu glamour to niezwykle dekoracyjna część wyposażenia wnętrz. Zdobią je fantazyjne ramy – złote lub srebrne, bądź stylizowane na kryształowe. Interesująco prezentują się też lustra obite skórą w kolorze białym. Lustra w stylu glamour to również interesująca forma. Możemy na przykład znaleźć lustra okrągłe bądź też takie, które zwracają uwagę swoimi potężnymi gabarytami. Te drugie idealnie nadają się do postawienia w sypialni. Wykorzystując lustra glamour możemy przekształcić wybraną przestrzeń w eleganckie, a jednocześnie bardzo nowoczesne wnętrze.

lustra stylowe

Niebanalne lustra dla każdego domu!
W jaki sposób można szybko i prosto zmienić charakter łazienki, sypialni czy korytarza? Wystarczy sięgnąć po stylowe lustro.
Wybór tego typu szklanych dekoracji jest ogromny. Dotyczy to na przykład kształtów ram – od prostych geometrycznych form, po bardziej wyszukane. Wykorzystując takie dekoracyjne lustra można odmłodzić wnętrze lub wprowadzić do niego powiew nowoczesności.
Stylowe lustra wyróżnia też pomysłowość co do materiału, z którego wykonana została rama. Najczęściej jest to lakierowane drewno, kiedy indziej tworzywo. Niebanalnie prezentują się także lustra stylowe, których fragment tafli stanowi ramę. Poleca się je do wnętrz w klasycznym, ale również nowoczesnym stylu. Ozdobne lustra nawiązują również do konkretnego stylu np. romantycznego – rama zdobiona kwiatami czy pałacowego – rama z lekkimi przetarciami w kształcie herbu.

lustra nowoczesne

Jedno lustro - wiele możliwości
Nowoczesne lustra mają to do siebie, że nie służą jedynie do przeglądania się celem poprawienia fryzury, stroju czy makijażu. Coraz częściej pełnią one też funkcję bardzo oryginalnej ozdoby. Lustra nowoczesne zaskakują przedwszystkim niepowtarzalnym stylem i formą ram. Przeznaczone są do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Mogą po nie jednak sięgać także ci, którzy lubią eksperymentować w zakresie dekoracji przestrzeni.
Lustra nowoczesne nierzadko posiadają też podświetlenie, które z jednej strony ułatwia wykonanie niezbędnych czynności. Z drugiej zaś zmienia całkowicie charakter wnętrza. Bardzo ciekawie prezentują się również lustra nowoczesne z efektem 3D, które zostały tak zaprojektowane, aby dawały złudzenie trójwymiarowej głębi. Tego typu lustra dają nam jeszcze jedną możliwość możemy sami zdecydować o ich położeniu: pionowym czy poziomym.

lustra do łazienki z oświetleniem ledowym

Lustra do łazienki podświetlane to bardzo funkcjonalny element wyposażenia naszego wnętrza. Zamontowane taśmy ledowe ułatwiają precyzyjne ubranie się, wykonanie fryzury czy umalowanie. Lustra łazienkowe z oświetleniem ledowym, to także dobry pomysł na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni – jej ożywienie oraz optyczne powiększenie. Tym bardziej, że producenci dają nam do wyboru zarówno barwę światła – zimną lub cieplejszą oraz oferują możliwość układu oświetlenia w wybrany sposób czy kształt. Przy jego użyciu możemy też stworzyć niepowtarzalną atmosferę.
Elementy dodatkowe
Lustro służące do przeglądania się i poprawiania wyglądu, dzięki pomysłowości producentów, już dawno przestało pełnić jedynie swoją pierwotną rolę. Nowoczesne podświetlane lustra łazienkowe dają nam o wiele więcej możliwości ich zastosowania.

Służą temu dodatkowe elementy, w jakie są wyposażane. Na przykład: lustro podświetlane sterowane pilotem, pozwala na szybkie uruchomienie płynnej zmiany kolorystyki emitowanego podświetlania. Dotykowy wyłącznik światła ułatwia zarządzanie funkcją podświetlania. Z kolei dodatkowe podświetlenie dolne, rzucające światło na umywalkę, ułatwia utrzymanie czystości w łazience.

lustra ledowe z głębią

Nowością w bogatej ofercie luster są lustra do łazienki z efektem głębi. Tafla lustra jest lekko przyciemniona, a światło jakie daje,pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu, czy innych czynności nawet w całkowitej ciemności.