Nasi dostawcy

Dlaczego warto zdecydować się na mozaikę?

Mozaiki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Chętnie sięgamy po nie aranżując wnętrze kuchni czy łazienki. Do niedawna mozaiki były symbolem luksusu, możne było je spotkać jedynie u najbogatszych. Obecnie mozaika ceramiczna jest powszechnie stosowana jako dekoracja bądź całość wystroju pomieszczenia.

Dlaczego chętnie sięgamy po ozdobne układanki? One po prostu są piękne i cudownie wyglądają. Mozaiki nadają wnętrzu szyku, elegancji, a także niepowtarzalnego charakteru. Często wykorzystuje się je w celu przełamania wnętrza. Co więcej różnorodność kształtów, kolorów oraz tworzyw, z których zostały wykonane pozwala na dobranie odpowiedniego wzoru praktycznie do każdego pomieszczenia.

Mozaika to niezwykle funkcjonalna i uniwersalna dekoracja, która składa się z wielu drobnych elementów o rozmaitym kolorze, kształcie i strukturze. Może zostać wykonywana zarówno z drobnych kamyków, drewna, szkła, ceramiki bądź metalu. Ozdobne układanki świetnie prezentują się w kuchni, łazience czy ogrodzie. Dodatkowo z ich pomocą wykończenie trudno dostępnych miejsc staje się niezwykle proste. Oryginalna forma jaką posiada mozaika ceramiczna jak i bogactwo kolorów pozwalają na stworzenie niepowtarzalne aranżacji niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Wystarczy odrobina kreatywności.

W salonie MERA znajdą Państwo wysokiej jakości produkty dostępne w różnych rozmiarach i wzorach do wyboru. W naszym asortymencie znajdują się produkty prestiżowych dostawców takich jak dune, dunine czy onix, które idealnie sprawdzą się zarówno na ścianie jak i podłodze