Nasi dostawcy

Okładziny naturalne

Okładziny naturalne

Natura nieustannie nas inspiruje w związku z tym stała się także podstawą rozmaitych produktów wykończeniowych. Wykorzystując okładziny naturalne do dekoracji domu można stworzyć wytrzymałą, przyjazną środowisku aranżację. Co więcej zastosowanie naturalnych kamieni daje nam możliwość bliskiego obcowania z naturą na co dzień.

Obecne trendy dotyczące wystroju pomieszczeń prowadzą do łączenia różnorodnych stylów, co pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza i osobliwego klimatu. Aranżując wnętrza coraz częściej sięgamy po produkty wykonane z surowców i kamieni naturalnych lub kafle podłogowe imitujące wygląd i strukturę drewna. Chętnie wykorzystujemy okładziny naturalne ze względu na ich dostępność w szerokiej palecie barw i tekstur. Dodatkowo stanowią one niezwykle trwały i elegancki materiał wykończeniowy, który doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

Jedna płytka wiele odcieni

Marmur jako kamień ozdobny nadaje każdemu wnętrzu elegancji i niebanalnego wyglądu. Małe, kwadratowe płytki marmurowe są idealną dekoracją do kuchni jak i łazienki. Z kolei płyty z marmuru ze względu na swoje walory estetyczne, powszechnie stosowane są w różnorodnych wnętrzach jako kamień na ściany i podłogi, wykończenie kominka, schody czy parapety wewnętrzne. Płytki wapienne znajdują zaś swoje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Ich jasne odcienie beżu sprawdzą się w każdym wnętrzu zarówno jako płytki ścienne, podłogowe czy glazura łazienkowa.


Okładziny naturalne

W ostatnich latach okładziny naturalne stały się niezwykle modnym materiałem wykończeniowym. Zróżnicowana kolorystyka nawet pojedynczych płyt, pozwala na komponowanie niepowtarzalnych powierzchni. Warto zwrócić również uwagę na kafelki drewnopodobne, które cechuje strukturalna powierzchnia. Płytki imitujące drewno to niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwalające na stworzenie nowoczesnych jak i rustykalnych aranżacji. Ze względu na przyjemne, jasne kolory tworzą przytulny klimat w każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzając się jako kafelki kuchenne. Popularnością cieszy się również gres podłogowy do kuchni, który dostępny jest w wielu wzorach, kolorach, a także formatach do wyboru. Jednak zakres jego zastosowań jest znacznie szerszy, gdyż gres podłogowy drewnopodobny sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w salonie, łazience czy przedpokoju.

W salonach MERA znajduje się starannie wyselekcjonowany asortyment, wśród którego znajdą Państwo najwyższej jakości płytki, kafle jak również gres podłogowy. Bogata oferta pozwala na stworzenie wielu nietuzinkowych aranżacji, a także trafienie w gust każdego klienta.