Strona główna Sklep Dekoracje Okładziny naturalne
Przepraszamy, aktualnie brak produktów w tej kategorii. Nasz sklep internetowy codziennie jest uzupełniany o nowe produkty. Zapraszamy wkrótce!

OKŁADZINY NATURALNE

Natura nieustannie nas inspiruje w związku z tym stała się także podstawą rozmaitych produktów wykończeniowych. Wykorzystując okładziny naturalne do dekoracji domu można stworzyć wytrzymałą, przyjazną środowisku aranżację. Co więcej zastosowanie naturalnych kamieni daje nam możliwość bliskiego obcowania z naturą na co dzień.

Obecne trendy dotyczące wystroju pomieszczeń prowadzą do łączenia różnorodnych stylów, co pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza i osobliwego klimatu. Aranżując wnętrza coraz częściej sięgamy po produkty wykonane z surowców i kamieni naturalnych lub kafle podłogowe imitujące wygląd i strukturę drewna. Chętnie wykorzystujemy okładziny naturalne ze względu na ich dostępność w szerokiej palecie barw i tekstur. Dodatkowo stanowią one niezwykle trwały i elegancki materiał wykończeniowy, który doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

Jedna płytka wiele odcieni

Marmur jako kamień ozdobny nadaje każdemu wnętrzu elegancji i niebanalnego wyglądu. Małe, kwadratowe płytki marmurowe są idealną dekoracją do kuchni jak i łazienki. Z kolei płyty z marmuru ze względu na swoje walory estetyczne, powszechnie stosowane są w różnorodnych wnętrzach jako kamień na ściany i podłogi, wykończenie kominka, schody czy parapety wewnętrzne. Płytki wapienne znajdują zaś swoje zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Ich jasne odcienie beżu sprawdzą się w każdym wnętrzu zarówno jako płytki ścienne, podłogowe czy glazura łazienkowa.