światło i przestrzeń
Lampy wiszące
Lampy stołowe
Lampy stojące
Kinkiety

Nasi dostawcy

LAMPY DO ŁAZIENKI

Łazienka to szczególna przestrzeń w każdym domu. Wymaga ona przede wszystkim odpowiedniego doświetlenia. Ważnym jest, aby połączyć je z pasującą do wystroju wnętrza lampą lub systemem oświetleniowym, który podkreśli urodę miejsca i nada mu jednocześnie przytulny charakter. Projektując oświetlenie do łazienki należy zwrócić uwagę na poziom światła w poszczególnych miejscach pomieszczenia. Niezwykle ważne pod tym względem są okolice lustra.

Lampy wiszące, stojące, podłogowe a może sufitowe?

W łazience warto postawić nie tylko na tradycyjne oświetlenie górne czy boczne. Plafony i kinkiety pełnią wciąż podstawową rolę w zakresie oświetlenia lampowego, ale warto je uzupełnić dodatkowymi punktami świetlnymi. W tym pomieszczeniu sprawdzą się także tradycyjne lampy sufitowe i wiszące.

Polecamy również innowacyjne rozwiązanie polegające na wykorzystaniu lamp podłogowych. W ten sposób zwykła łazienka nabiera charakteru pokoju kąpielowego, co doda jej większego s plendoru. Podobną rolę pełnią lampy stojące, które z powodzeniem można postawić na niewielkich konsolach lub na długim blacie umywalkowym. Oświetlenie z takiej lampy z pewnością sprawi, że pomieszczenie uzyska przytulny i ciepły klimat. W łazienkach nowoczesnych warto wykorzystać listwy i panele świetlne LED, które podkreślą nowatorski charakter przestrzeni.

Lampy zwykłe czy stylowe?

Wystrój i stylistyka łazienki wiele mówi o mieszkańcach. Warto zatem stworzyć niepowtarzalne wnętrze, w którym doskonale będą czuli się zarówno domownicy, jak i goście. Na atmosferę panującą w tym pomieszczeniu duży wpływ ma oświetlenie. Rodzaj światła oraz rozmieszczenie punktów świetlnych jest niewątpliwie istotnym elementem, ale z punktu widzenia aranżacji wnętrz oraz atmosfery panującej w tej przestrzeni, szczególne znaczenie mają lampy. To one, dzięki swojemu kształtowi i barwie, nadają charakter łazience. Dlatego należy stawiać na lampy stylowe, które stworzą niepowtarzalny klimat.


Takie oświetlenie można kupić u renomowanych producentów, których produkty charakteryzują się wysokim wyczuciem stylu oraz niebanalnym kształtem i kolorystyką. Co więcej, lampa znakowana znaną i cenioną w Europie marką to gwarancja doskonałej jakości produktu oraz świetnego wykończenia. Należy także dodać, że dobrze dobrana do wystroju łazienki lampa może stanowić jej punkt centralny i stanowić główną ozdobę pomieszczenia.


Rozświetl stylowo swoje wnętrze !

Oświetlenie pełni istotną rolę w każdej łazience. Ważne jest, aby wybrana lampa komponowała się z pozostałymi elementami tworząc estetyczną całość. Dobrze dobrane oświetlenie w łazience może stanowić główną dekorację pomieszczenia. Jest również niezbędne w celu wykonania precyzyjnego makijażu.
Wiele łazienek wymaga doświetlenia w postaci kinkietów czy paneli ledowych, które podkreślą nowoczesny charakter pomieszczenia. Dodatkowe oświetlenie w postaci kinkietów o ciekawych kształtach świetnie sprawdzi się zarówno w łazience, sypialni, holu, a także jako podświetlenie dekoracji ściennych.
Salon MERA pragnie Państwu zaoferować nietuzinkowe lampy katowice, które zapewniają oryginalne oświetlenie w łazienkach. Uniwersalność produktów sprawia, że świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Eleganckie, nowoczesne a może klasyczne oświetlenie? Niezależnie od preferowanego stylu w salonie MERA znajdą Państwo niebanalny, a przede wszystkim wysokiej jakości oświetlenie. Wśród naszego bogatego asortymentu znajdują się także lampki do pokoju dziecięcego, których światło jest łagodne. Pozwala to na delikatne oświetlenie wnętrza.
Przykładowa aranżacja wnętrz z użyciem naszych produktów znajduje się na poszczególnych podstronach.