armatura styl, jakość i zastosowania
jakich jeszcze nie znałeś
Płytki
Armatura Łazienkowa
Ceramika łazienkowa
Toalety myjące
Kabiny i brodziki prysznicowe
Wanny
Domowe spa
Meble łazienkowe
Grzejniki
Akcesoria łazienkowe
Odpływy prysznicowe
Baseny ogrodowe

Nasi dostawcy


Tanie łazienki w nowoczesnym wydaniu

Planując remont łazienki wiele osób zadaje sobie pytania: od czego zacząć? Jak tanio urządzić łazienkę? Niezależnie od tego czy posiadasz dużą czy niewielką powierzchnię każdy remont należy rozpocząć od zagospodarowania budżetu, określenia preferencji oraz wstępnego projektu.

Tanie łazienki w nowoczesnym wydaniu

W salonach MERA znajduje się wiele przykładowych aranżacji łazienek według najnowszych trendów. Poza inspiracją oferujemy również niezbędne materiały do wykonania prac remontowych i budowlanych. Produkty, które Państwu proponujemy wyróżnia trwałość oraz wysoka jakość wykonania. W naszej ofercie znajdują się artykuły nawiązujące swoim kształtem i wyglądem do stylu klasycznego jak i nowoczesnego. Duży wybór płytek, armatury, a także grzejników pozwala na stworzenie wymarzonej łazienki nawet na małej powierzchni. Szeroki wybór oraz różnorodność asortymentu sprawiają, że każdy z naszych Klientów może znaleźć idealnie dopasowany produkt w atrakcyjnej cenie.
Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy możliwość współpracy z projektantami, którzy przygotują dla Państwa realizację projektu Katowice łazienki w programie 3D.