Baterie wannowe
Baterie umywalkowe
Baterie bidetowe
Baterie termostatyczne
Zestawy prysznicowe
Deszczownice
Baterie natryskowe

Nasi dostawcy

ARMATURA ŁAZIENKOWA

Remontujesz łazienkę? Wybrałeś już płytki, umywalkę, nawet dokonałeś wyboru między wanną a prysznicem. Teraz czas na szczegóły. Armatura łazienkowa jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Przede wszystkim powinna komponować się z pozostałymi elementami, by uzyskać spójne i funkcjonalne wnętrze. Jednak jej zakup stanowi spory wydatek. Co więcej na rynku dostępnych jest wiele modeli, sprawdź na co zwrócić uwagę, aby uniknąć przykrych sytuacji.

Wybór odpowiedniej baterii to niezwykle istotna kwestia. Można się o tym przekonać już po kilku miesiącach użytkowania. Dlatego nie należy oszczędzać podczas ich zakupu. Wybierając baterie Katowice powinniśmy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Jedna z nich są rozwiązania oszczędzające wodę, dzięki którym możemy znacznie ograniczyć wysokość rachunków. Istotną kwestią jest również tworzywo, z którego została wykonana bateria. Wybór trwałego materiału minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii w przyszłości. Poza tym armatura Sosnowiec powinna nawiązywać do stylu, który panuje w całym pomieszczeniu.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli baterii, a armatura Śląsk nieustannie zaskakuje innowacyjnymi, dodatkowymi rozwiązaniami, które mają wpływ na trwałość i ekologiczność produktu. Biorąc pod uwagę częstotliwość używania baterii umywalkowej warto zdecydować się na zakup modelu, który gwarantuje oszczędność wody i niższe rachunki. Takie rozwiązania znajdują się pośród dodatkowych funkcjonalności i wyposażenia armatury. Jednym z najpowszechniejszych i najskuteczniejszych możliwości jest zakup napowietrzacza, który pozwala mniejsze – aż do 50%, zużycie wody. Napowietrzacz to nic innego jak sitko umieszczane przy wylocie wylewki, które rozbija strumień wody jednocześnie powodując jej mniejsze zużycie.