Nasi dostawcy

CERAMIKA SANITARNA

Niezbędnym, wręcz podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki jest ceramika sanitarna. Składa się ona z elementów takich jak umywalki, bidety, toalety, pisuary czy postumenty. Zazwyczaj elementy ceramiczne występują w kolorze białym. Jednak coraz częściej spotykamy się z produktami w rozmaitych kolorach, a także o oryginalnym wzornictwie.

Obecnie ceramika Katowice musi być nie tylko funkcjonalna ale również stanowi element dekoracyjny łazienki. Umywalki, toalety i bidety projektowane są z rozmysłem tak, aby dopasowały się kształtem oraz idealnie komponowały się z pozostałymi elementami łazienki. Co więcej ceramika Katowice to produkty o przemyślanej konstrukcji, które zapewniają komfortowe użytkowanie oraz sprawdzają się w każdej aranżacji.

W salonie MERA znajduje się szeroki wachlarz ceramiki sanitarnej w różnorodnym stylu. Dzięki temu Klienci o odmiennym guście mogą znaleźć produkty odpowiadające im pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Ponadto oferowane Państwu produkty cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania, a także nowoczesny design. Ponadto w naszym biurze projektowym istnieje możliwość wykonania projektu i wizualizacji Państwa łazienki w oparciu o technologię 3D, co umożliwia wprowadzenie zmian na etapie projektowania oraz zadowolenie z końcowego efektu.