Nasi dostawcy

Jak wybrać idealną kabinę prysznicową?

Każdy kto remontuje łazienkę wie, jak trudna jest odpowiedź na pytanie – wanna czy prysznic? Oczywiście jednoznaczna odpowiedź na to pytanie nie istnieje. Wiele zależy od indywidualnych przyzwyczajeń, sytuacji, a także funkcjonalności, które pragniemy posiadać w nowej łazience. Niektórzy idą na kompromis decydując się na zakup wanny z parawanem. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na takie rozwiązanie. Jeśli zdecydujemy się na kabinę prysznicową pojawiają się koleje pytania: jaki prysznic wybrać? Czy idealna kabina prysznicowa Katowice istnieje?

Zakup kabiny prysznicowej stanowi nie lada wyzwanie. Co więcej bogata oferta nie ułatwia podjęcia ostatecznej decyzji. Aby cieszyć się trafnym wyborem należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest miejsce, w którym będzie znajdowała się kabina prysznicowa Gliwice. To właśnie lokalizacja kabiny określa jej kształt i wielkość. Z kolei wygląd powinien idealnie wpasować się w aranżację całej łazienki. Na rynku wyróżniamy następujące kabiny prysznicowe Katowice: narożne, asymetryczne, przyścienne, wnękowe, wolnostojące oraz z hydromasażem. Tak duży wybór kabin pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania do przestrzeni, którą dysponujemy.

Nowoczesne rozwiązania

Zanim rozpoczniesz poszukiwania kabiny idealnej poznaj nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku. Gdy określisz już rodzaj kabiny nadszedł czas na brodzik lub jego brak. Ciekawym rozwiązaniem jest również montaż płaskiego brodzika na równi z posadzką, który został wykonany z wysokiej jakości materiału mineralnego z wbudowanym odpływem. Uwagę należy również zwrócić na grubość szkła. Oczywiście im grubsze tym lepsze. Wiele kabin posiada bezpieczne, hartowane szkło z niewidocznym mechanizmem przesuwania i regulacji drzwi, co pozytywnie wpływa na efekt końcowy. Z kolei ścianka giętka walk-in to świetne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność i minimalistyczny styl. Przeznaczona jest do zamontowania samodzielnie jak i w komplecie ze ścianką boczną. Wówczas można stworzyć gotową kabinę. Dodatkowo powłoka Easy Clean optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Jak widać możliwości jest wiele, a kabina prysznicowa Zabrze wcale nie musi być nudna! Jeśli dotychczasowe rozwiązania Cię nie przekonały, a wizja idealnej kabiny znajduje się jedynie w Twojej głowie…


Zaprojektuj z nami kabinę marzeń!

Pomimo bogatej oferty nie znalazłeś odpowiedniej kabiny prysznicowe Bielsko Biała? Nie martw się! Mamy rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów oraz najdziwniejszych wnętrz. Wystarczy, że określisz możliwości jakie oferuje nasza łazienka – a okaże się, że wiele możliwości aranżacyjnych jest niemożliwa do wykonania. Co więcej nasz wybór zostanie znacznie ograniczony. Zupełnie innym aspektem są nasze wymagania wobec prysznica. Tworzone od podstaw kabiny prysznicowe Mikołów pozwalają na zaprojektowanie i dopasowanie poszczególnych elementów nawet do takiej przestrzeni, w której postawienie tradycyjnego prysznica nie jest możliwe. Skrojona na miarę potrzeb kabina prysznicowa Bielsko Biała to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Decydując się na prosty, ponadczasowy design z eleganckimi chromowanymi detalami pozwala na dopasowanie prysznica do różnorodnych projektów łazienek.