Nasi dostawcy


Meble łazienkowe

Meble łazienkowe stanowią nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Jednak umeblowanie łazienki często stanowi wyzwanie. Szczególnie jeśli aranżacja dotyczy niewielkiego pomieszczenia.
Salon MERA oferuje Państwu duży wybór mebli łazienkowych. Pozwala to na dopasowanie umeblowania do wnętrza każdej łazienki niezależnie od jej wielkości. W naszym asortymencie znajdują się różnorodne zestawy łazienkowe od klasycznych po nowoczesne. Posiadamy zarówno meble łazienkowe białe jaki i w intensywnych barwach.
Obecnie panującym trendem jest aranżacja łazienki w minimalistycznym stylu. Jednak możliwości aranżacyjnych jest wiele. Remontując łazienkę nie należy kierować się aktualną modą, lecz własnymi preferencjami. Ponadto warto zadbać o funkcjonalność łazienki oraz odpowiedni dobór umeblowania.
W bogatym asortymencie salonu MERA znajduje się wiele mebli łazienkowych renomowanych marek w atrakcyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dlatego zapewniamy Państwu produkty, które wyróżnia wysoka jakość i estetyka wykonania. Ponadto dostępne w salonie MERA meble tychy wykonane zostały z płyt odpornych na wilgoć, co pozytywnie wpływa na ich trwałość.