Nasze oddziały
Strona główna Nasze oddziały

 

Firma Mera to pięć oddziałów w czterech miastach:

Tychy, Bielsko-Biała, Katowice i Mikołów.

 

Bielsko-Biała:

Galeria Wnętrz Mera to najnowocześniejsza i największa galeria wnętrz w Bielsku-Białej. Galeria składa się z trzech kondygnacji i zawiera aż 4000 m2 powierzchni wystawienniczej. Znajduje się tu bogata pod względem wzornictwa i zróżnicowana finansowo oferta wyposażenia wnętrz, a także największa w Polsce ekspozycja płytek ceramicznych. W niemal stu boksach z łazienkami znajdują się designerskie rozwiązania, które umożliwią każdemu znalezienie pomysłu na własną łazienkę. Komfortowe wnętrza urządzone w różnych stylach – każdy odnajdzie swój wymarzony i niepowtarzalny! W Galerii w Bielsku-Białej dodatkowo można znaleźć: meble do sypialni, salonu i kuchni oraz bardzo duży wybór mebli ogrodowych.

 

 Tychy:

Galeria Wnętrz w Tychach oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych. Firma Mera jest bezpośrednim importerem płytek włoskich oraz hiszpańskich. Posiada bardzo duże stany magazynowe (m.in ponad 100.000 m2 płytek ceramicznych). Oprócz płytek odział w Tychach oferuje artykuły wyposażenia łazienek, farby, oraz bardzo duży wybór narzędzi i materiałów budowlanych. Doświadczeni pracownicy pomogą w doborze odpowiednich towarów, a także doradzą w rozwiązaniu problemu technicznego.
Do dyspozycji jest również biuro projektowe, które nada kształt wymarzonemu wnętrzu oraz transport, który zapewni dowóz towarów do domu.

 

Tychy Garden:

Mera Garden to aż 22 500 m2 powierzchni ekspozycyjnej! W tym nowoczesnym centrum architektury ogrodowej znajduje się bardzo bogata pod względem wzornictwa i zróżnicowana finansowo oferta wyposażenia tarasów i ogrodów. Największe centrum tarasów w Polsce – Mera Garden to miejsce dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonych, wysokiej jakości produktów dopasowanych do potrzeb i upodobań.

Asortyment Mera Garden to szeroki wybór artykułów do aranżacji przestrzeni wokół domu: trwałe i efektowne płytki tarasowe, deski kompozytowe oraz bruk; meble ogrodowe w każdym stylu; praktyczne i wytrzymałe zadaszenia tarasów, pergole i parasole ogrodowe; nowoczesne i bezpieczne grille, paleniska oraz promienniki; niezwykle efektowne donice, oświetlenie oraz dekoracje zewnętrzne; zapewniające niebywały relax baseny, minibaseny, sauny zewnętrzne, hydromasaże, a także rośliny ogrodowe.

 

Katowice:

SHOWROOM DLA PROJEKTANTA

Salon Mera Design w Katowicach oferuje produkty należące do asortymentu premium, głównie z Włoch i Hiszpanii. Klienci mogą wybierać spośród kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, ale też takich, których nie znajdą w żadnym innym polskim salonie. Poza płytkami salon oferuje także ceramikę sanitarną czołowych światowych producentów, armaturę, kompletną ofertę oświetlenia, tapety, tynki ozdobne, systemy nagłośnienia, a nawet biokominki.
Salon Mera Design
jest również prężnie działającym biurem projektowym. Pracuje tam zespół wykwalifikowanych i doświadczonych architektów wnętrz, który do każdego projektu podchodzi indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób zaprojektować każde wnętrze. W ofercie znajdują się nie tylko projekty łazienek ale również całego domu, mieszkania ,tarasu, elewacji, biura, hotelu itp.

 

Mikołów:

Dessi Home od wielu lat znany jest z bogatej oferty ponadczasowych i niepowtarzalnych płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek, m.in. ceramiki łazienkowej, toalet klasycznych i myjących, kabin i brodzików prysznicowych, wanien z hydromasażem, nowoczesnej armatury łazienkowej, mebli łazienkowych, oświetlenia czy dekoracji. W jednym miejscu można znaleźć ogromny wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości oraz super trwałych 2cm płytek tarasowych.

Zestawy kawowe i jadalniane, miękkie sofy, wygodne leżaki i krzesła, praktyczne parasole, a także grille, zadaszenia i baseny – to i wiele więcej znajdziecie w stałej ofercie salonu Dessi Home. Połączenie z szeroką gamą 2 cm płytek tarasowych oraz materiałami do kompleksowego wykończenia tarasów pozwoli w jednym miejscu urządzić Twoją przestrzeń od A do Z!

 

Mera na targach 4 Design Days