Nasze oddziały
Strona główna Nasze oddziały

 

Firma Mera to trzy oddziały: Tychy, Bielsko-Biała i Katowice.

 

Bielsko-Biała:

Galeria Wnętrz Mera to najnowocześniejsza i największa galeria wnętrz w Bielsku-Białej. Galeria składa się z trzech kondygnacji i zawiera aż 4000 m2 powierzchni wystawienniczej. Znajduje się tu bogata pod względem wzornictwa i zróżnicowana finansowo oferta wyposażenia wnętrz, a także największa w Polsce ekspozycja płytek ceramicznych. W niemal stu boksach z łazienkami znajdują się designerskie rozwiązania, które umożliwią każdemu znalezienie pomysłu na własną łazienkę. Komfortowe wnętrza urządzone w różnych stylach – każdy odnajdzie swój wymarzony i niepowtarzalny! W Galerii w Bielsku-Białej dodatkowo można znaleźć: meble do sypialni, salonu i kuchni oraz bardzo duży wybór mebli ogrodowych.

 

 

Tychy:

Galeria Wnętrz w Tychach oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych. Firma Mera jest bezpośrednim importerem płytek włoskich oraz hiszpańskich. Posiada bardzo duże stany magazynowe (m.in ponad 100.000 m2 płytek ceramicznych). Oprócz płytek odział w Tychach oferuje artykuły wyposażenia łazienek, farby, oraz bardzo duży wybór narzędzi i materiałów budowlanych. Doświadczeni pracownicy pomogą w doborze odpowiednich towarów, a także doradzą w rozwiązaniu problemu technicznego.
Do dyspozycji jest również biuro projektowe, które nada kształt wymarzonemu wnętrzu oraz transport, który zapewni dowóz towarów do domu.

 

 

Katowice:

SHOWROOM DLA PROJEKTANTA Salon Mera Design w Katowicach oferuje produkty należące do asortymentu premium, głównie z Włoch i Hiszpanii. Klienci mogą wybierać spośród kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, ale też takich, których nie znajdą w żadnym innym polskim salonie. Poza płytkami salon oferuje także ceramikę sanitarną czołowych światowych producentów, armaturę, kompletną ofertę oświetlenia, tapety, tynki ozdobne, systemy nagłośnienia, a nawet biokominki.
Salon Mera Design
jest również prężnie działającym biurem projektowym. Pracuje tam zespół wykwalifikowanych i doświadczonych architektów wnętrz, który do każdego projektu podchodzi indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób zaprojektować każde wnętrze. W ofercie znajdują się nie tylko projekty łazienek ale również całego domu, mieszkania ,tarasu, elewacji, biura, hotelu itp.