NOC Z MERĄ
Strona główna NOC Z MERĄ

30 urodziny Galerii Mera. To piękny moment podsumowań, refleksji, ogromnych emocji, wzruszeń i wspomnień. Uroczysta impreza z okazji pięknego jubileuszu odbyła się w Tychach. Była oczywiście muzyka, pokazy barmańskie i… występ kabaretu.

 

Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów – prawda stara jak świat, a jakże aktualna i ważna w kontekście naszych działań. Również bardzo dziękujemy naszemu zespołowi, bez którego ten wyjątkowy jak i każdy inny dzień nie miałby racji bytu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy Wasz pomysł, inicjatywę, czas i pracę. Pamiętajcie, że te urodziny to nasza wspólna uroczystość – napisali przedstawiciele firmy Mera tuż po zakończeniu uroczystych obchodów 30.lecia firmy.

To była piękna uroczystość zorganizowana z wielką klasą. W Tychach na terenie otwartego niedawno Nowoczesnego Centrum Architektury Ogrodowej MERA Garden zgromadzili się pracownicy firmy i zaproszeni goście. Podczas imprezy były m.in. pokazy barmańskie, muzyka na żywo, wystąpił też Kabaret Młodych Panów.

– Merę tworzą ludzie. Wspaniali i zaangażowani – dziękujemy, że dotarliście wtedy do nas – i że było nas tak wielu! Gdybyśmy mieli pomyśleć sobie jedno życzenie, to chcemy tylko jednego – kolejnych wspólnych 30 lat! – napisali w swoich mediach społecznościowych przedstawiciele Mera Garden.

– W szczególny sposób pragniemy podziękować wszystkim osobom prywatnym i przedstawicielom firm, którzy wzięli udział w naszych wywiadach i złożyli nam spersonalizowane życzenia! Wszystkie dotarły do nas, więc czekamy z niecierpliwością, aż zaczną się kolejno spełniać.

Zobacz film:

NOC Z MERĄ - GALERIA ZDJĘĆ: