O Firmie
Strona główna O firmie

 

Mera – trochę historii

30 lat temu otwarliśmy swój pierwszy sklep budowlany, zaczynając jako rodzinna firma. W tej drugiej kwestii nic się nie zmieniło – wciąż rozwijamy swój biznes w oparciu o rodzinne wartości i przyjazną atmosferę. Zmianie uległa skala naszego działania – zyskaliśmy wiodącą pozycję na śląskim rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a 2021 rok otworzył nas także na ogólnopolską sprzedaż, dzięki uruchomieniu sklepu internetowego. Od lat rozwijamy także własną markę Dessi Home – www.dessihome.pl

Jak wyglądała nasza droga od przedsiębiorstwa z materiałami budowlanymi do firmy specjalizującej się w sprzedaży płytek ceramicznych i asortymentu, niezbędnego przy aranżowaniu wnętrz i łazienek? Sukcesywnie powiększaliśmy ofertę, szukając inspiracji na branżowych targach, m.in. we Frankfurcie, w Walencji, Mediolanie i Bolonii, aby dostarczać klientom wysokiej jakości produkty zgodne z europejskimi i światowymi trendami. Lata doświadczeń zaowocowały licznymi współpracami z producentami artykułów wnętrzarskich z całej Europy. Nieustannie sięgamy po to co najlepsze, oferując bogate i unikalne na ogólnopolską skalę wzornictwo oraz zróżnicowane pod względem finansowym materiały wykończeniowe.

 

Mera galerie wnętrz

Jesteśmy obecni w trzech miastach: Tychach, Katowicach oraz w Bielsku-Białej, gdzie od 2017 roku znajduje się nasza galeria wnętrz o powierzchni 4 tys.m2 – to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. W naszych salonach znajdziecie duży wybór płytek ceramicznych, w tym wielkich formatów, niepowtarzalne wzory mozaiek, beton architektoniczny, tapety najlepszych producentów, ozdobne dekory, nowoczesne oświetlenie, lustra oraz oczywiście wyposażenie łazienek. Kilka lat temu Mera kojarzona była głównie z płytkami, wyposażeniem łazienek, oświetleniem, narzędziami oraz materiałami budowlanymi. Teraz markę i rozpoznawalność budujemy również, jako Mera Meble.

 

Mera Meble

Galeria Wnętrz w Bielsku-Białej wzbogaca naszą ofertę o meble do salonu, sypialni, kuchni, zestawy mebli ogrodowych czy płytki tarasowe. Śledząc najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, dajemy naszym klientom dostęp do produktów światowych marek, docenianych na międzynarodowych targach wzornictwa i aranżacji wnętrz. Mera Meble to przede wszystkim łóżka i meble do sypialni, wysokiej klasy materace, meble kuchenne z segmentu premium marki Halupczok, oferta Interior Design oraz designerskie dodatki cenionych marek, takie jak pościele, ręczniki, szlafroki, itp.

 

Spotkajmy się

Zapraszamy do naszych galerii oraz do Mery on-line, czyli naszego sklepu internetowego. Jeśli szukacie inspiracji, znajdziecie je również na naszych social mediowych kanałach – Facebooku oraz Instagramie. Mera to również wymiana doświadczeń na facebookowiej grupie „Oferty – wykonawcy i projektanci wnętrz – Śląsk”. Dołączcie do nas, jeśli remontujecie lub urządzacie wnętrza. Razem możemy więcej!