sprzedaż hurtowa
Jednym z filarów działalności Firmy MERA jest współpraca z odbiorcami hurtowymi produktów oraz sklepami oferującymi w sprzedaży płytki ceramiczne.  Od 25 lat budujemy pozycję zaufanego i pewnego partnera, który wspiera swoich kontrahentów wiedzą i doświadczeniem. Oferując nowe produkty, dostarczamy także najlepsze rozwiązania dotyczące wsparcia w projektowaniu i tworzeniu ekspozycji.  Rzeczowe doradztwo w ekspozycji: Chętnie dzielimy się doświadczeniem zdobytym przy tworzeniu ekspozycji w naszych salonach. Firmom podejmującym z nami współpracę w zakresie hurtu oferujemy pomoc w aranżacji i wykonawstwie ekspozycji sklepowych dostarczając potrzebne materiały i ekspozytory. Markowe produkty: Wśród oferowanego asortymentu znajdziecie Państwo produkty krajowe, jak również renomowanych producentów z europy zachodniej. Wszystkie dystrybuowane przez nas towary mają niezbędne certyfikaty i badania. Korzyści: Duże stany magazynowe - duża dostępność i wybór produktów - bardzo atrakcyjne warunki - Unikalne produkty - profesjonalne doradztwo naszych ekspertów - dogodne terminy płatności. Mera od 1991 roku na rynku. W naszej ofercie, wśród oferowanego asortymentu płytek ceramicznych znajdują się produkty krajowe, jak i renomowanych producentów z Włoch i Hiszpanii. Gwarantujemy niezwykle korzystne warunki handlowe dla sklepów i hurtowni, ciągłość oferty oraz zachowanie odpowiednich stanów magazynowych oferowanych produktów. Firma MERA posiada także wyłączność dystrybucji na niektóre produkty, co oznacza, że dostaniecie je Państwo tylko u nas. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do jego indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli w celu umówienia spotkania, podczas którego możliwe będzie ustalenie upustów, terminów płatności, czasu realizacji dostaw i szeregu innych, ważnych dla Państwa aspektów przyszłej współpracy.  duże stany magazynowe - duża dostępność i wybór produktów - bardzo atrakcyjne warunki - Unikalne produkty - profesjonalne doradztwo naszych ekspertów - dogodne terminy płatności Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem hurtu.  

HURTOWNIA BUDOWLANA

Salon MERA jako lider śląskiego rynku od lat oferuje Państwu szeroką gamę materiałów budowlanych jak i artykułów niezbędnych przy pracach wykończeniowych. W naszej ofercie znajduje się duży wybór produktów do aranżacji łazienek. Wśród naszego asortymentu wyróżniają się płytki ceramiczne o ponadczasowym wzornictwie, nietuzinkowa armatura, grzejniki o różnorodnym kształcie. Nowoczesne rozwiązania idealnie sprawdzą się zarówno na dużej jak i niewielkiej przestrzeni. Poza wyposażaniem łazienek w salonach MERA znajdą Państwo także wiele innych, ciekawych produktów dostępnych w jednym miejscu w konkurencyjnych cenach.

Salon MERA to nie tylko sprzedaż detaliczna, ale również hurtowa. Oferujemy Państwu materiały budowlane niezbędne do przeprowadzenia robót od fundamentów po dach do prac wykończeniowych włącznie. W hurtownia budowlana Gliwice znajdują się wysokiej jakości produkty zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. W naszym asortymencie dostępne są materiały budowalne niezbędne do wykonania prac ziemnych, zbrojenia czy izolacji gruntu. Jednocześnie mogą Państwo zaopatrzyć się w produkty, które są konieczne do przeprowadzenia kolejnego etapu prac jak cement, zaprawy, gipsy czy tynki. Z kolei podczas ostatniego etapu budowy warto zwrócić uwagę na produkty wykończeniowe. Jak widać hurtownia budowlana Rybnik posiada szeroką gamę wysokiej jakości produktów niezbędnych na każdym etapie prac budowlanych. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania i trafić w gust każdego Klienta. Ponadto nieustannie rozwijamy się w celu zapewnienia Państwu usług na najwyższym poziomie.