Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Galeria Wnętrz Mera Bielsko-Biała

Zapraszamy!
Kontakt 

tel. 33 311 66 00
mail: bielsko@mera.eu

ul. Gen. Józefa Kustronia 63

43-316 Bielsko-Biała

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-17:00

Dojazd: Bielsko-Biała ul. Gen. Józefa Kustronia 63

Największa Galeria wnętrz na Śląsku

W Galerii Wnętrz Mera z zachwytem można podziwiać oraz zakupić piękne, designerskie i niepowtarzalne wzory płytek, armaturę, ceramikę łazienkową, a także sypialnie, oświetlenie, meble ogrodowe, tapety, parkiety, kuchnie kompletne, schody, drzwi oraz podłogi. Dodatkowo w sprzedaży dostępne są nowości z branży sanitarnej, szklane baterie, sauny a także mech naturalny (chrobotek), beton architektoniczny i wiele, wiele innych produktów! Galeria oferuje również największy w Polsce wybór płytek wielkoformatowych o wysokości ponad 3m i szerokości 1,2m.

 

W galerii wnętrz Mera każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Na ponad 4 tysiącach metrów
 prezentujemy blisko 100 boksów z łazienkami.

Galeria Wnętrz Mera składa się z trzech kondygnacji

  • na parterze i piętrze znajdują się aranżacje łazienek, szeroką paletę płytek, armaturę a także specjalne strefy: Hydro oraz Premium, w których prezentowane będą strumienie wody z deszczownic, wanny z hydromasażem, sauna sucha oraz sauna parowa.
  • na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowo restauracja, z której będą mogli korzystać klienci.
  • na ostatnim piętrze, znajdzie się świat sypialni, kuchni oraz mebli ogrodowych.

Nad projektami wnętrz i asortymentu pracuje sztab profesjonalistów z zakresu projektowania architektury wnętrz, mebli oraz form użytkowych. Każdy kto zapragnie przenieść choć namiastkę piękna przedstawionego w galerii do swojego domu będzie mógł dzięki doświadczeniu i pracy projektantów otrzymać gotowy projekt swojego wnętrza.

 

 Dodatkowe kontakty 

 

Strefa ceramiki (parter): 33 3116 601
Armatura, lampy, dekoracje (1p.): 33 3116 603
Sypialnie i meble ogrodowe (2p.): 33 3116 609
Kuchnie - Halupczok (2p): 33 3116 630
Parkiety i drzwi - Interior (2p): 668 192 512
Biura projektowe: 733 033 881
Sprzedaż (parter): 577 133 692
Sprzedaż (piętro): 577 133 705

 


 

Łazienki i wnętrza

 
Ewa Struzik-Glonek Mateusz Wysocki Grzegorz Wala Paulina Krywult
Kierownik handlowy Kierownik handlowy Zastępca Kierownika Specjalista ds. sprzedaży
733 228 744 733 833 131 grzegorz.wala@mera.eu  paulina.krywult@mera.eu 
  ewa.struzik@mera.eu   mateusz.wysocki@mera.eu     

 

Ilona Nasal Mariola Kiczmer Wojciech Mętel Kamil Miszczyk
Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży
       
ilona.nasal@mera.eu mariola.kiczmer@mera.eu  wojciech.metel@mera.eu kamil.miszczyk@mera.eu

 

Agnieszka Szymala Paula Zięba Kamila Nowak Jelena Zwieriewa
Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży
       
agnieszka.szymala@mera.eu paula.zieba@mera.eu  kamila.nowak@mera.eu jelena.zwieriewa@mera.eu

 

Agnieszka Drabek Rafał Suława Edyta Biernat Julia Zerhau
Specjalista ds. sprzedaży     Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży
       
 agnieszka.drabek@mera.eu   rafal.sulawa@mera.eu  edyta.biernat@mera.eu julia.zerhau@mera.eu

 

   
  Aleksander Szerszeń Karolina Gubała Sabina Szołtysek  
  Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży  
  aleksander.szerszen@mera.eu      

 


 

Sypialnie i Meble Ogrodowe

Karina Matlak Magdalena Wojciechowska Karol Kochaj Magdalena Kopeć
    Specjalista ds. sprzedaży         Specjalista ds. sprzedaży       Specjalista ds. sprzedaży   Specjalista ds. sprzedaży
       
 karina@merameble.eu   magdalena@merameble.eu       karol@merameble.eu    magdalena.kopec@merameble.eu

 


 

Biuro Projektowe

   
  Sylwia Wróbel Katarzyna Pawliczek Marcin Brzostek  
  Projektant Projektant Projektant  
   733 033 881  733 033 881   733 033 881  
  sylwia.wrobel@mera.eu katarzyna.pawliczek@mera.eu marcin.brzostek@mera.eu  

 


 

 

 Kasy

Dorota Różycka Joanna Rajewska Beata Zemanek
Koordynator administracji i kas Dział kas Dział kas
     
dorota.rozycka@mera.eu joanna.rajewska@mera.eu beata.zemanek@mera.eu

 


 

Magazyn

   
  Grzegorz Rinchowski  
  Magazynier  
   577 133 796  
  grzegorz.rinchowski@mera.eu  

 


 

 

Zarząd

       
  Maria Meresińska Piotr Meresiński Justyna Meresińska
-Pokrzyk
 
  prezes współwłaściciel współwłaściciel  
  32 7070 709 531 555 111 606 413 608  
    sekretariat@mera.eu     piotr.meresinski@mera.eu    justyna.meresinska@mera.eu  

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 22 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-13
ok
2022-11-06
Wszystko ok ,polecam wszystkim ten sklep
Dbamy o Twoją prywatność. Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel