pl/
Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Galeria Wnętrz Mera Bielsko-Biała

Zapraszamy!
Kontakt 

tel.: 33 311 66 00

mail: bielsko@mera.eu

ul. Gen. Józefa Kustronia 63

43-316 Bielsko-Biała

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek 9:00-20:00
sobota 9:00-17:00

Magazyn (odbiór towaru):
poniedziałek - piątek 10:00-19:00
sobota 9:00-17:00


  Dodatkowe kontakty 

 

Strefa ceramiki (parter): 33 3116 601

Armatura, lampy, dekoracje (1p.): 33 3116 603

Meble (2p.): 570 112 000, 33 3116 609

Kuchnie - Halupczok (2p): 33 3116 630

Parkiety i drzwi - Interior (2p): 535 653 453

Biura projektowe: 733 033 881

Sprzedaż (parter): 577 133 692

Sprzedaż (piętro): 577 133 705


 

Dojazd: Bielsko-Biała ul. Gen. Józefa Kustronia 63

Największa Galeria wnętrz na Śląsku

W Galerii Wnętrz Mera z zachwytem można podziwiać oraz zakupić piękne, designerskie i niepowtarzalne wzory płytek, armaturę, ceramikę łazienkową, a także sypialnie, oświetlenie, meble ogrodowe, tapety, parkiety, kuchnie kompletne, schody, drzwi oraz podłogi. Dodatkowo w sprzedaży dostępne są nowości z branży sanitarnej, szklane baterie, sauny a także mech naturalny (chrobotek), beton architektoniczny i wiele, wiele innych produktów! Galeria oferuje również największy w Polsce wybór płytek wielkoformatowych o wysokości ponad 3m i szerokości 1,2m.

 

W galerii wnętrz Mera każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Na ponad 4 tysiącach metrów
 prezentujemy blisko 100 boksów z łazienkami.

Galeria Wnętrz Mera składa się z trzech kondygnacji

  • na parterze i piętrze znajdują się aranżacje łazienek, szeroką paletę płytek, armaturę a także specjalne strefy: Hydro oraz Premium, w których prezentowane będą strumienie wody z deszczownic, wanny z hydromasażem, sauna sucha oraz sauna parowa.
  • na pierwszym piętrze znajduje się dodatkowo restauracja, z której będą mogli korzystać klienci.
  • na ostatnim piętrze, znajdzie się świat sypialni, kuchni oraz mebli ogrodowych.

Nad projektami wnętrz i asortymentu pracuje sztab profesjonalistów z zakresu projektowania architektury wnętrz, mebli oraz form użytkowych. Każdy kto zapragnie przenieść choć namiastkę piękna przedstawionego w galerii do swojego domu będzie mógł dzięki doświadczeniu i pracy projektantów otrzymać gotowy projekt swojego wnętrza.

 


 

Łazienki i wnętrza

Ewa Struzik-Glonek Kierownik handlowy 733 228 744 ewa.struzik@mera.eu
Mateusz Wysocki Kierownik handlowy 733 833 131 mateusz.wysocki@mera.eu
Grzegorz Wala Zastępca Kierownika grzegorz.wala@mera.eu
Ilona Nasal Specjalista ds. sprzedaży ilona.nasal@mera.eu
Mariola Kiczmer Specjalista ds. sprzedaży mariola.kiczmer@mera.eu
Wojciech Mętel Specjalista ds. sprzedaży wojciech.metel@mera.eu
Kamil Miszczyk Specjalista ds. sprzedaży kamil.miszczyk@mera.eu
Agnieszka Szymala Specjalista ds. sprzedaży agnieszka.szymala@mera.eu
Paula Zięba Specjalista ds. sprzedaży paula.zieba@mera.eu
Jelena Zwieriewa Specjalista ds. sprzedaży jelena.zwieriewa@mera.eu
Edyta Biernat Specjalista ds. sprzedaży edyta.biernat@mera.eu
Rafał Suława Specjalista ds. sprzedaży rafal.sulawa@mera.eu
Sabina Jurasz Specjalista ds. sprzedaży sabina.jurasz@mera.eu
Kamila Nowak Specjalista ds. sprzedaży
Paulina Krywult Specjalista ds. sprzedaży

 


 

Sypialnie i Meble Ogrodowe

Karina Matlak Specjalista ds. sprzedaży 570 112 000 karina@merameble.eu
Magdalena Wojciechowska Specjalista ds. sprzedaży 570 112 000 magdalena@merameble.eu
Karol Kochaj Specjalista ds. sprzedaży 570 112 000 karol@merameble.eu
Magdalena Kopeć Specjalista ds. sprzedaży 570 112 000 magdalena.kopec@merameble.eu

 


 

Biuro Projektowe

Sylwia Wróbel Projektant 733 033 881 sylwia.wrobel@mera.eu
Karolina Maciejowska Projektant 733 033 881 karolina.maciejowska@mera.eu
Marcin Brzostek Projektant 733 033 881 marcin.brzostek@mera.eu
Sylwia Wójciga Projektant 733 033 881 sylwia.wojciga@mera.eu

 


 

Zarząd

Maria Meresińska Prezes 32 780 11 00
Piotr Meresiński Współwłaściciel 531 555 111 piotr.meresinski@mera.eu
Justyna Meresińska-Pokrzyk Współwłaściciel 606 413 608 justyna.meresinska@mera.eu
Łazienka Ogrod
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 408 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Transakcja przebiegła wzorcowo, polecam.
2024-07-10
super pomocna obsługa :)
pixel