pl/
Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Salon Mera Tychy, Przemysłowa 70

Zapraszamy!
Kontakt 

tel. 32 707 07 00
mail: tychy@mera.eu

ul. Przemysłowa 70

43-100 Tychy

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek 6:00-20:00
sobota 8:00-17:00

Dojazd: Tychy, ul. Przemysłowa 70

Salon łazienek i nie tylko! 

Salon Mera w Tychach oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, farb, oraz bardzo duży wybór narzędzi i materiałów budowlanych. Przez wiele lat dostarczał inspiracji i najwyższej klasy płytek hiszpańskich i włoskich producentów. 

Znajdziecie tu Państwo piękne aranżacje łazienek w kilkudziesięciu boksach i inspirujące rozwiązania dla swoich domów i mieszkań.  

Doświadczeni pracownicy pomogą w doborze odpowiednich towarów, a także doradzą w rozwiązaniu problemu technicznego.

 


 

Łazienki i wnętrza

Tomasz Cedro Specjalista ds. sprzedaży 32 7070 723 tomasz.cedro@mera.eu
Joanna Baca Specjalista ds. sprzedaży 32 7070 723 joanna.baca@mera.eu
Wioletta Paluch Specjalista ds. sprzedaży 32 7070 722 wioletta.paluch@mera.eu
Wojciech Kwaśniewski Specjalista ds. sprzedaży 32 7070 721 wojciech.kwasniewski@mera.eu

 


 

Materiały budowlane

Sebastian Sadowski Kierownik sprzedaży 501 773 338 sebastian.sadowski@mera.eu
Tomasz Mamcarczyk Z-ca kierownika 501 773 998 tomasz.mamcarczyk@mera.eu
Beata Kokot Specjalista ds. sprzedaży 32 7070 714 beata.kokot@mera.eu
Łukasz Bendkowski Specjalista ds. sprzedaży 690 493 940 lukasz.bendkowski@mera.eu
Paweł Hachuła Specjalista ds. sprzedaży 32 7070 712 pawel.hachula@mera.eu

 


 

Sprzedaż Hurtowa & Obsługa Inwestycji

Adam Łuszcz Kierownik ds. hurtu 570 222 220 adam.luszcz@mera.eu
Marek Zięba Obsługa inwestycji 531 172 104 marek.zieba@mera.eu

 


 

Biuro Projektowe

Marcin Brzostek projektant 733 033 133 marcin.brzostek@mera.eu
Żaneta Budowska projektant 733 033 133 zaneta.budowska@mera.eu
Małgorzata Mikulska projektant 790 888 222 malgorzata.mikulska@mera.eu

 


 

Zarząd

Maria Meresińska Prezes 32 780 11 00
Piotr Meresiński Współwłaściciel 531 555 111 piotr.meresinski@mera.eu
Justyna Meresińska-Pokrzyk Współwłaściciel 606 413 608 justyna.meresinska@mera.eu
Łazienka Ogrod
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 389 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Polecam zamówienie dotarło następnego dnia super
2024-05-13
Szybka realizacja zamówienia
pixel