Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Salon Mera Tychy, Przemysłowa 70

Zapraszamy!
Kontakt 

tel. 32 707 07 00
mail: tychy@mera.eu

ul. Przemysłowa 70

43-100 Tychy

Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek 6:00-20:00
sobota 8:00-17:00

Dojazd: Tychy, ul. Przemysłowa 70

Salon łazienek i nie tylko! 

Salon Mera w Tychach oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, farb, oraz bardzo duży wybór narzędzi i materiałów budowlanych. Przez wiele lat dostarczał inspiracji i najwyższej klasy płytek hiszpańskich i włoskich producentów. 

Znajdziecie tu Państwo piękne aranżacje łazienek w kilkudziesięciu boksach i inspirujące rozwiązania dla swoich domów i mieszkań.  

Doświadczeni pracownicy pomogą w doborze odpowiednich towarów, a także doradzą w rozwiązaniu problemu technicznego.


Dodatkowe kontakty


 

Sekretariat

       
    Katarzyna Szerszeń     
    Asystentka Zarządu    
    32 7070 709    
    katarzyna.szerszen@mera.eu
sekretariat@mera.eu
   

 


 

 

 Łazienki i wnętrza 

 
Robert Bury Szymon Żmuda  Marek Laby Wioletta Paluch
Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży
32 7070 723 517 444 860 32 7070 721 32 7070 722
robert.bury@mera.eu szymon.zmuda@mera.eu  marek.laby@mera.eu wioletta.paluch@mera.eu

 

Adrian Latusek Tomasz Cedro Joanna Baca Bożena Łęcka
Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży
32 7070 721 32 7070 723 32 7070 723 32 7070 723
adrian.latusek@mera.eu tomasz.cedro@mera.eu joanna.baca@mera.eu bozena.lecka@mera.eu

 


 

 

 Materiały Budowlane 

Sebastian Sadowski Tomasz Mamcarczyk Beata Kokot Łukasz Bendkowski
kierownik sprzedaży z-ca kierownika Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży
501 773 338 501 773 998 32 7070 714 690 493 940
sebastian.sadowski@mera.eu tomasz.mamcarczyk@mera.eu beata.kokot@mera.eu lukasz.bendkowski@mera.eu

 

   
  Martyna Żak Paweł Hachuła  
  Specjalista ds. sprzedaży Specjalista ds. sprzedaży  
  32 7070 716 32 7070 712  
  martyna.zak@mera.eu pawel.hachula@mera.eu  

 


 

    Outlet Sprzedaż
Hurtowa 
Obsługa
Inwestycji
       
    Mateusz Broncel Adam Łuszcz  Marek Zięba  
    Specjalista ds. sprzedaży kierownik ds. hurtu  obsługa inwestycji 
    888 700 222 570 222 220  531 172 104 
    mateusz.broncel@mera.eu adam.luszcz@mera.eu
hurt@mera.eu
 
 marek.ziemba@mera.eu

 


 

 

Biuro Projektowe

Marcin Brzostek Żaneta Budowska Alicja Turek Małgorzata Mikulska
projektant projektant projektant projektant
733 033 133 733 033 133 733 033 133 790 888 222
marcin.brzostek@mera.eu zaneta.budowska@mera.eu alicja.turek@mera.eu malgorzata.mikulska@mera.eu

 

       
    Beata Mędrek    
    projektant    
    790 888 222    
    beata.medrek@mera.eu    

 


 

 

Kadry i Księgowość

   
  Jolanta Cieślak Martyna Majcherczyk Wioletta Sakwa  
  kadry kadry księgowość  
  501 770 050
32 7070 704
501 770 050
32 7070 704
501 770 050
32 7070 704
 
  jolanta.cieslak@mera.eu martyna.majcherczyk@mera.eu wioletta.sakwa@mera.eu  

 


 

 

Magazyn i Transport

Łukasz Wyroba Kamil Wykręt Marcin Goraj Tadeusz Klekot
kierownik magazynu zastępca kierownika kierowca HDS + do 10T kierowca do 10T
535 929 022   888 090 486 606 413 597
lukasz.wyroba@mera.eu kamil.wykret@mera.eu    

 

Janusz Szafrański Kamil Kwosek Adam Jureczko Marek Brzozok
kierowca do 10T kierowca do 10T kierowca do 10T kierowca do 10T
531 436 818 531 897 415 723 896 911 606 282 413
       

 


 

 

Logistyka

   
  Justyna Meresińska-Pokrzyk Małgorzata Rozenbajgier Iwona Kasprzak  
  dyrektor ds. logistyki logistyka logistyka  
  606 413 608 32 7070 710 32 7070 710  
  justyna.meresinska@mera.eu malgorzata.rozenbajgier@mera.eu iwona.kasprzak@mera.eu  

 


 

 

Marketing 

   
  Piotr Meresiński Piotr Siwakowski Rafał Janik  
  dyrektor ds. marketingu Grafik IT  
  531 555 111 793 992 600    
  piotr.meresinski@mera.eu piotr.siwakowski@mera.eu rafal.janik@mera.eu     

 


 

Zarząd

       
  Maria Meresińska Piotr Meresiński Justyna Meresińska
-Pokrzyk
 
  prezes współwłaściciel współwłaściciel  
  32 7070 709 531 555 111 606 413 608  
    sekretariat@mera.eu     piotr.meresinski@mera.eu    justyna.meresinska@mera.eu  
Dbamy o Twoją prywatność. Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel