Strona główna Sklep Łazienki

JAK TANIO URZĄDZIĆ ŁAZIENKĘ?

Planując remont łazienki wiele osób zadaje sobie pytania: od czego zacząć? Jak tanio urządzić łazienkę? Niezależnie od tego czy posiadasz dużą czy niewielką powierzchnię każdy remont należy rozpocząć od zagospodarowania budżetu, określenia preferencji oraz wstępnego projektu. Co więcej można tanio wcale nie musi oznaczać tandetnie. Sprawdź jakie rozwiązania warto zastosować, aby zminimalizować koszty remontu i osiągnąć wymarzony efekt.

Tanie łazienki w nowoczesnym wydaniu

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że tanio nie oznacza gorzej. Ekonomiczne urządzenie łazienki rybnik jest możliwe dzięki innowacyjnym technologiom, dostępności wielu produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Jeśli dobrze poszukamy to za niewielkie pieniądze możemy urządzić nowoczesną i funkcjonalną łazienkę jednocześnie nie wybierając najtańszych urządzeń. Poznaj kilka metod, dzięki którym zmniejszysz koszty remontu.

Jedną z metod na obniżenie kosztów remontu łazienki Gliwice jest zastosowanie alternatywnych dla płytek ściennych materiałów. Wiele osób wyobraża sobie całą łazienkę w płytkach – jednak można zastosować inne, nowoczesne, funkcjonale oraz tańsze rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w łazience. Jedną z możliwości jest umieszczenie płytek tylko tam, gdzie jest to konieczne – przy umywalce, wannie czy kabinie prysznicowej. Pozostałe ściany można pomalować wodoodporną, odporną na grzyby, szorowanie oraz trwałą farbą lub nakleić wodoodporną tapetę. Atutem tych rozwiązań jest łatwa i szybka możliwość zmiany wystroju. W dodatku niewielkim kosztem. Podłogę również można odnowić w ekonomiczny sposób, czego przykładem jest zastosowanie wykładziny imitującej płytki lub mozaikę. Dostępne na rynku wykładziny swoim wzorem i jakością nie przypominają już dawnych wykładzin – wręcz przeciwnie! Za ich pomocą możemy uzyskać ciekawą i nowoczesną aranżację łazienki bielsko biała. Z kolei miłośnicy płytek wcale nie muszą skuwać starych płytek. Wystarczy nakleić na nie nowe płytki przy użyciu niewielkiej ilości kleju oraz zrobić nowe fugi. Ostateczny styl i charakter łazienki Katowice określają oczywiście dodatki. Warto wybrać te, które są praktyczne i nie ulegną łatwo zniszczeniu.

W salonach MERA znajduje się wiele przykładowych aranżacji łazienek według najnowszych trendów. Poza inspiracją oferujemy również niezbędne materiały do wykonania prac remontowych i budowlanych. Produkty, które Państwu proponujemy wyróżnia trwałość oraz wysoka jakość wykonania. W naszej ofercie znajdują się artykuły nawiązujące swoim kształtem i wyglądem do stylu klasycznego jak i nowoczesnego. Duży wybór płytek, armatury, a także grzejników pozwala na stworzenie wymarzonej łazienki rybnik nawet na małej powierzchni. Szeroki wybór oraz różnorodność asortymentu sprawiają, że każdy z naszych Klientów może znaleźć idealnie dopasowany produkt w atrakcyjnej cenie.
Ograniczone fundusze na remont urządzenie łazienki Katowice wcale nie muszą pozbawiać cię komfortu późniejszego użytkowania ani ograniczać funkcjonalności. Za rozsądną cenę można wyposażyć i wykończyć łazienkę, tak aby była gustowna, estetyczna oraz posiadała niezbędne funkcje. O wyglądzie naszej łazienki Gliwice nie decyduje to ile na nią wydaliśmy.

Ogromne znaczenie ma pomysł, a ekonomicznie urządzona łazienka wcale nie musi być gorsza od innych.